Sweet Bonanza Nasıl Bir Oyun ?

Sweet Bonanza Nasıl Bir Oyun ?

Sweet Bonanza Nasıl Bir Oyun ? Bir slot oyunu olmakla birlikte Pragmatic Play tarafından üretilmiştir. İlk izlenim olarak şeker patlatma oyunu olarak gözümüze çarpmakta ve eğlenceli tasarımıyla oyunculara kendini beğendirmekte. Şekerler patladıkça içlerinden benzersiz hediyeler ve heykeller çıkmakta.

Sweet Bonanza Nasıl Bir Oyun

Biraz daha açacak olursak oyun içerisinde kare, muz, üzüm ve benzer şekillerde şekerler bulunmakta. Bu 4 şeker dışındaki şekerler nadir olarak denk gelmektedir. Haliyle daha fazla hediye sunmaktalar.

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır?

Oyunun çok basit bir kuralı bulunmakta, 8 sembolü eşleştirdiğiniz an kazanç sağlamaktasınız. Grupca olan eşleşmelerde şekerler patlamaktadır. Aynı sütun veya satır üzerinde 8 adet şekeri patlattığınız anda hediye kazanmaktasınız. Ardı ardına patlatmaların ardından hediye ve promosyonlar kazanmaya devam etmektesiniz.

Sweet Bonanza slot oyunu 330 karelik bir oyunda oynanır. Oyunda 6 sütun ve 5 satır var. aynı anda 30 karelik bir alanda bir sütunda veya satırda toplam 8 şeker patlatmanız gerekir. Aynı anda 12 parça şeker patlatabilirseniz, ekstra ödüllerin sahibi olabilirsiniz. 4 veya daha fazla maç sonucunda turu tamamlarsınız. Turun tamamlanmasından sonra 10 Free spin kazanacaksınız. Her turda kazancınız X2’den başlar ve X100’e kadar çıkabilir. Bir sonraki tura geçmek için, kazandığınız 10 spin ile en az 4 maç tamamlamanız gerekir.

Bir Bonanza’nın ne olduğunu ve nasıl oynanacağını merak ediyorsanız, şimdi bu sorunun cevabını biliyorsunuz. Eğlenerek para kazanmak istiyorsanız Bonanza slot oyunlarını da deneyebilirsiniz.