Jackpot Nedir ?

Jackpot Nedir ?

Jackpot nedir? İsimli yazımızda Jackpot’un sadece tanımını değil Jackpot’u kazanma taktikleri ve nasıl biriktiğini anlatacağız.

Jackpot nedir

Jackpot aslında bir bonustur. Slot makineleri oynarken eğer şansınızda yaver gidiyorsa Jackpot kazanırsınız ve fazlaca kazanç sağlama şansına sahip olursunuz.

Çoğu slot makinelerinin kendilerine has Jackpot miktarları olur. Jackpot kazandığınızda bu büyük ikramiyenin tamamı sizlerin olur.

Ayrıca Jackpotun çoğunlukla 3 farklı versiyonu bulunmaktadır. Mega Jackpot, Major Jackpot ve Minor Jackpot olarak sırasıyla büyük ikramiyeler vermektedirler.

Jackpot Nasıl Birikir

Jackpot meblağsı oyuncuların Jackpot oynamasıyla birikmektedir. Ne kadar fazla oyuncu Jackpot oynarsa, makinedeki Jackpot miktarı da bu tutarlara bağlı olarak artar. Son olarak da şanslı olan oyuncu makinedeki Jackpot’u kazanır.

Jackpot Kazanma Taktikleri

Kesin sonuçlu bir yöntemi tabi ki de hiç bir bahis oyununda olmadığı gibi bu oyun türünde de yoktur. Ama söylenenlere göre en çok tercih edilen Jackpot oyunu hangisi ise ikramiyenin gelme ihtimali de yine aynı oyunda olduğu yönündedir. Hangi oyun tercih edilirse şansınızın o oyunda daha fazla olduğu söylenir.